Батарея для ноутбука Asus B21N1505 E402N 7.6В Чорна 4110мАч
  • Оригінальна батарея
Арт:
065035
Код:
B21N1505
  • Ємність
    4110 mAh
  • Напруга
    7,6 V
  • Виробництво
    Оригінал
  • На складі
    Немає в наявності
Доставка
  • Самовивіз із магазину
    м. Київ, вул. Борисоглібська 15В, цокольний поверх
  • Самовивіз із Нової Пошти
  • Курʼєром на адресу
    Умови доставки узгоджуються з менеджером
Характеристики
  • Гарантія
    12 міс.
  • Ємність
    4110 mAh
  • Напруга
    7,6 V