Акумуляторна батарея для смартфона Sony AGPB015-A001 Xperia Z3+ E6508 4.35В Белый 2930мАч 11.2Вт
  • Оригінал
Арт:
014322
Код:
AGPB015-A001
  • Ємність
    2930 mAh
  • Напруга
    4,35 V
  • Виробництво
    Оригінал
  • На складі
    Немає в наявності
Доставка
  • Самовивіз із магазину
    м. Київ, вул. Борисоглібська 15В, цокольний поверх
  • Самовивіз із Нової Пошти
  • Курʼєром на адресу
    Умови доставки узгоджуються з менеджером
Характеристики
  • Гарантія
    3 міс.
  • Ємність
    2930 mAh
  • Потужність
    11,2 Wh
  • Напруга
    4,35 V