Блок живлення для ноутбука Asus 36Вт 12В 3A 4.8x1.7мм AS361204817 Travel Charger OEM
Арт:
059117
Код:
AS361204817
Потужність36 W
Напруга12 V
ВиробництвоАналог
На складіВ наявності
Доставка
Самовивіз із магазинум. Київ, вул. Борисоглібська 15В, цокольний поверх
Курʼєром на адресуУмови доставки узгоджуються з менеджером
Характеристики
Гарантія12 міс.
Потужність36 W
Напруга12 V
СтанНовий
Колірчорний
Роз'єм4,8 x 1,7 mm
Сила струму3 А