Шлейф матриці для ноутбука Lenovo IdeaPad Y700-15, Y700-17, Y700-15ACZ на екран 30pin, на материнську плату 20pin
Арт:
061806
Код:
DC02001X010
Тип шлейфаШлейф матриці
ВиробництвоАналог
На складіНемає в наявності
Доставка
Самовивіз із магазинум. Київ, вул. Борисоглібська 15В, цокольний поверх