Батарея для ноутбука Asus B41N1526 S5V 15.2В Чорна 3400мАч OEM
Арт:
975544
Код:
B41N1526
Ємність3400 mAh
Напруга15,2 V
ВиробництвоАналог
На складіНемає в наявності
Доставка
Самовивіз із магазинум. Київ, вул. Борисоглібська 15В, цокольний поверх
Курʼєром на адресуУмови доставки узгоджуються з менеджером
Характеристики
Гарантія12 міс.
Ємність3400 mAh
Напруга15,2 V