Блок живлення для ноутбука Lenovo 170Вт 20В 8.5A ADL170SCC3A USB-Lenovo
Арт:
093245
Код:
ADL170SCC3A
  • Потужність
    170 W
  • Напруга
    20 V
  • Виробництво
    Аналог
  • На складі
    Немає в наявності
Доставка
  • Самовивіз із магазину
    м. Київ, вул. Борисоглібська 15В, цокольний поверх
  • Самовивіз із Нової Пошти
  • Курʼєром на адресу
    Умови доставки узгоджуються з менеджером
Характеристики
  • Гарантія
    12 міс.
  • Потужність
    170 W
  • Напруга
    20 V
  • Стан
    Новий
  • Колір
    чорний
  • Роз'єм
    USB-Lenovo
  • Сила струму
    8,5 А